کاربردهای سیمان سفید

 

سیمان رنگی

سیمان سفید برای ساخت سیمان رنگی که از سیمان سفید و رنگدانه ساخته شده است، استفاده می شود. ظرافت و نرمي رنگدانه باید در سطح یکسان یا بیشتر از سیمان سفید برای ساخت سیمان رنگی با کیفیت بالا باشد. علاوه برنرمي و ظرافت ، سفیدی نیز بسیار مهم است و سیمان سفید شرق با درجه نرمي و سفیدی بالا ، انتخاب بسیار مناسبی برای ساخت سیمان رنگی با کیفیت بالا است.

            

 

پلاستر بر پایه سیمان سفید

پلاستر دیواری یک بتونه اصلاح شده با پلیمر بر پایه سیمان سفید است که مخصوص پوشش نهایی برای پوشاندن ناهمواری و سوراخ در سطوح گچ شده و آماده ساختن زيرسازي دیوارها يا سقف برای رنگ آمیزی است. از آنجا که رنگ آن سفید است ، می توان آن را به عنوان یک پایه برای نقاشی در نظر گرفت. بتونه دیواری دارای بهترین مواد معدنی با کیفیت ، سیمان سفید و پلیمر است.

 

 

کفپوش

سیمان سفید را می توان در طراحی کفپوش در طیف وسیعی استفاده کرد. با استفاده از پودر سنگ مرمر ، سنگدانه های درشت و ریخته گری شده در محل با مخلوطی از سیمان سفید شرق ، می توانید هر چیزی را که می خواهید بازسازی کنید ، از نقاشی گرفته تا الگوهای فوق العاده. افزودن نوارهای جداکننده شیشه ، فلز ، سنگ/پلاستیک، مخلوط ملات رنگی و رنگدانه های رنگی می تواند جذابیت کف شما را بیشتر کند.  

 

موزائيك و سنگ فرش

موزاییک و سنگ فرش می تواند كاربري هاي خوبي را ارائه دهد. این موزائيك ها با دوام ، متراکم و ضد آب هستند و دارای سطحی مقاوم هستند. سیمان سفید شرق پایه مناسبی برای ساخت موزاییک و کاشی کاری ، روشن شدن رنگها و ارائه قدرت ذاتی است. آنها برای خانه ها ، هتل ها ، استخرها و هر مکان دیگری که می تواند از سبک خاصی استفاده کند ، مناسب هستند. مزیت مهم دیگر این است که می توان آنها را به راحتی تعمیر یا تعویض کرد.

 

رنگ آميزي

رنگ سیمان، رنگی بر پایه آب است و برای نمای بیرونی یا داخلی از جمله آجر کاری و بتن استفاده می شود. سيمان رنگي برای رنگ آميزي سطح دیوار خارجی كه عمدتا برای جلوگیری از نفوذ آب و کاهش گردو غبار است، استفاده می شود. برای پوشش بتن و همچنین تزئین دیوارهای داخلی و خارجی نيز مناسب است.  سیمان سفید شرق درخشندگی رنگ سیمان را افزایش داده و رنگ واقعی رنگدانه را نمایان می کند. علاوه بر این ، محتوای قلیایی کم آن از محو شدن جلوگیری می کند.

 

دوغاب کاشی و ملات

گروت یک نوع بتن مایع است که برای پر کردن شکاف استفاده می شود. دوغاب عموماً مخلوطی از آب ، سیمان و ماسه است و در تزریق فشار، تعبیه میلگرد در دیوارهای بنایی، اتصال بخشهای بتن پیش ریخته گری، پر کردن حفره ها و آب بندی اتصالات مانند اتصالات بین کاشی ها استفاده می شود. سیمان سفید شرق با داشتن ظرافت و استحکام بالا ، انتخاب مناسبی برای چسب کاشی و سرامیک است و اتصال محکمی بین سرامیک و کاشی ایجاد می کند

 

المانهاي پیش ساخته معماري

المانهاي پیش ساخته معماری با ظاهر زیبا می تواند با سیمان شرق سفید تولید گردد. همچنین مزایای مقاوم در برابر آب و هوا ، دوام طولانی و نگهداری کم را ارائه می دهد. تنها چیزی که برای تهیه مخلوط کامل لازم است یک قسمت سیمان شرق سفید و یک قسمت پودر دولومیت درشت/ماسه کوارتز است. برای به دست آوردن فام دلخواه می توان رنگدانه ها را نیز اضافه کرد. سیمان سفید به طور گسترده ای در ساخت فیبرو بتن برای ساخت بناهای تاریخی بزرگ به ویژه در مواردی که تغییرات آب و هوایی زیاد است استفاده می شود.

 

گچ شستشو گریت

این روکش تزئینی مقاوم که بیشتر با نام گچ مصنوعی شناخته می شود ، به راحتی می تواند شرایط آب و هوایی سخت را تحمل کند. این سنگدانه ها هنگامی که در گچ قرار می گیرند ظاهر طبیعی جذابی به ویژه برای دیوارهای روبرو می دهند. پس از یک دوره تنظیم اولیه 1-2 ساعت ، سطح گریت واش باید به آرامی با یک برس نایلونی و آب تمیز شود تا سیمان روي تراشه ها برداشته شود و سنگدانه ها نمایان شوند.